Nataša M.

Radi bi se zahvalili za organizacijo prevoza na včerajšnjem zaključnem izletu. Učitelji in učenci so bili zelo zadovoljni, še posebej pa bi želeli pohvaliti voznika za njegovo prijaznost, profesionalnost in varno vožnjo.

Iskrene pohvale njemu in celotni ekipi za sodelovanje.

Veselimo se nadaljnjega sodelovanja.

Lep dan,

Nataša M.